Ósmoklasiści nie zawiedli i wzięli udział w zdalnym konkursie języka angielskiego

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA ÓSMOKLASISTÓW ZORGANIZOWANEGO PRZEZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOHATERÓW PORYTOWEGO WZGÓRZA W JANOWIE LUBELSKIM.

W dniu 29.10.2021 w I LO odbył się konkurs języka angielskiego dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych powiatu janowskiego. Konkurs miał formę zdalną a przystąpiło do niego 24 ósmoklasistów. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu leksykalno – gramatycznego z elementami wizualnymi, opracowanego przez nauczycieli języka angielskiego.

Konkurs uzyskał dofinansowanie Zarządu Powiatu  Janowskiego na wniosek Stowarzyszenia Ad Astra. Kwota dofinansowania wyniosła 2 500 zł, dzięki czemu do pracowni językowej został zakupiony rzutnik multimedialny wraz z ekranem.

Wszyscy uczestnicy konkursu bardzo dobrze poradzili sobie z zadaniami konkursowymi, prezentując wysoki poziom wiedzy i umiejętności językowych.

Wyniki konkursu :

I MIEJSCE – Maja Wójtowicz PSPzOI Janów Lubelski 74/75punktów

II MIEJSCE –Milena Jonak PSPzOI Janów Lubelski 72/75 punktów

III MIEJSCE EX AEQUO – Julia Bardak oraz Wojciech Łukasiewicz PSPzOI Janów Lubelski 71/75 punktów.

Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.

Wszystkim uczniom dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

Organizatorzy konkursu: nauczyciele języka angielskiego I LO