Szymon Rycerz laureatem konkursu The Point w ZSCKR w Potoczku

W rozstrzygniętym pod koniec kwietnia br. ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „The Point Online II 2020/2021” zwycięzcą z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku okazał się Szymon Rycerz z klasy I Technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki.

Celem konkursu, organizowanego przez Centrum Kształcenia Językowego „The Point” jest zwiększenie świadomości na temat korzyści, wynikających z posiadania umiejętności językowych oraz zainteresowanie uczniów rozwojem własnych kompetencji językowych.

Pierwszy etap konkursu, przeprowadzony dla uczniów online w drugim tygodniu marca, polegał na udzieleniu odpowiedzi na zagadnienia związane ze znajomością języka. Liczył się refleks i czas odpowiedzi. Szymon odpowiedział poprawnie na wszystkie pytania w rewelacyjnym czasie 56 sekund i będzie reprezentował ZS CKR w Potoczku w finale konkursu, który odbędzie się 18 czerwca 2021r. Uczeń w nagrodę otrzymał słuchawki bezprzewodowe. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnego sukcesu.

Tekst; foto: Agnieszka Kozioł – nauczyciel jęz. angielskiego