Wojewódzki Konkurs na Palmę i Pisankę Wielkanocną

Ruszyła IV edycja Wojewódzkiego Konkursu na Palmę i Pisankę Wielkanocną. Zasady zgłaszania uczestników konkursu rozpoczynają się na szczeblu gminnym. To tutaj, urzędy gmin – w porozumieniu z domem kultury lub biblioteką, dokonają wyboru prac konkursowych. W konkursie, każda gmina może wytypować – maksymalnie, po trzy zgłoszenia pisanki i palmy wielkanocnej.

Wybrane prace konkursowe wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Janowie Lubelskim do 13. marca br.

Po tym czasie, Starostwo – w terminie do 17. marca, przekaże prace do Centrum Spotkania Kultur w Lublinie – organizatora konkursu.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 1. kwietnia podczas wspólnej imprezy tradycyjno – obrzędowej na terenie Muzeum Wsi Polskiej.

O szczegółach konkursu mówi regulamin.

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie