Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych w I LO

Tegoroczni maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza odebrali dzisiaj, 30 kwietnia, świadectwa ukończenia szkoły.

Dyrektor szkoły, p. Wiesława Dyjach gratulowała wszystkim uczniom, kończącym naukę. Dziękowała za godne reprezentowanie naszego liceum podczas konkursów, olimpiad i zawodów sportowych, oraz osobiście wręczyła świadectwa tym uczniom, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem. A było ich aż 70!

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Były podziękowania, nie zabrakło wzruszeń. Był on wreszcie także okazją do spotkania się z dawno niewidzianymi kolegami z klasy i wychowawcami (oczywiście przy zachowaniu reżimu sanitarnego).

Po tych nietypowych i ciężkich tygodniach przed naszymi uczniami ważny egzamin z dorosłości – matura. Jej wynik będzie miał wpływ na ich dalsze losy i plany zawodowe. Wierzymy jednak, że bardzo dobre wyniki egzaminu maturalnego pozwolą im z optymizmem patrzeć w przyszłość i osiągać dalsze sukcesy, czego życzymy im z całego serca.

Tekst; foto: archiwum LO