艢rodki z Rz膮dowego Funduszu Polski 艁ad 馃嚨馃嚤 Program Inwestycji Strategicznych trafi膮 do naszego powiatu!

Na r臋ce starosty janowskiego Artura Pizonia oraz burmistrz贸w i w贸jt贸w naszego powiatu symboliczne czeki wr臋czyli Grzegorz Czelej- Senator RP i Jerzy Bielecki- Pose艂 na Sejm RP.Powiat janowski otrzyma艂 14 250 000 z艂. Kwota zostanie przeznaczona na przebudow臋 drogi powiatowej Dzwola – Goraj.

艁膮cznie samorz膮dy z Powiatu Janowskiego otrzyma艂y prawie 74 miliony z艂.Rz膮dowy Fundusz Polski 艁ad: Program Inwestycji Strategicznych ma na celu zwi臋kszenie skali inwestycji publicznych przez bezzwrotne dofinansowanie inwestycji realizowanych przez JST. Program realizowany jest poprzez promesy inwestycyjne udzielane przez BGK.